Par mums

Mēs nodarbojamies ar sadzīves tehnikas remontu kopš 1992. gada. Sākotnēji remontējām sīko sadzīves tehniku- virtuves tehniku, putekļu sūcējus un citus sadzīves priekšmetus. Laikiem mainoties un pielāgojoties tirgus tendencēm apguvām automātisko veļas mašīnu un ledusskapju remontu. Mūsu meistari regulāri apmeklē vadošo sadzīves tehnikas ražotāju organizētos seminārus un apmācību kursus. Pēc kursu beigšanas meistari uzlabo savu kvalifikāciju un iziet sertifikāciju, ar kuru mēs esam savas nozares līderi Vidzemē.
Kā arī esam ieguvuši uzticību no pasaules lielākajiem sadzīves tehnikas ražotājiem, kuri mums uztic veikt garatnijas remontus un pēcgarantijas apkalpošanu. Kā piemērus varam minēt , Aeg un Electrolux grupa ,Bosch, Siemens,Whirlpool, Indesit,Ariston, LG, Samsung. Apkalpojam kā fiziskas tā arī juridiskas personas visā ziemeļVidzemē. Veicam remontus savā darbnicā un izbraucam pie klienta. Ja ir iespējams novērst problēmu pie klienta, tas būtiski samazina klienta izmaksas un tas šobrīd nav mazsvarīgi.
Mūsu vadmotīvs ir rast maksimāli racionālāko risinājumu katrai situācijai, ar kuru pie mums griežas klients. Lielākais gandarījums par padarīto darbu ir klienta pateicība.

Rupēs par Jums-Stars Serviss